Konya Terapi olarak kalite politikamız

"MUTLU OLMANIN YEGÂNE YOLU, MUTLU ETMEKTEN GEÇER."
      

Her insanın kendi iç dünyasında çoğu zaman farkında olmadığı muhteşem bir enerji vardır. Bu enerjinin açığa çıkmasında danışanlarıma rehberlik ederek, onların sağlıklı, huzurlu ve mutlu olmalarına katkı sağlamak temel hayat prensibimi oluşturmaktadır.

Dr. Ali ALTINKAYA

  1. En ince ayrıntıyı düşünmek: Dr. Ali Altınkaya tedavi süresince en ince ayrıntıları dikkate alarak hastanın iyileşme sürecinin sağlıklı sürmesini sağlar.

  2. Kaliteli hizmet vermekten mutlu olmak: İnsanları mutlu edebilmek için mutlu olmanın ne olduğunu bilmek lazım. Dr. Ali Altınkaya kaliteli sağlık hizmeti vermekten dolayı mutlu olan bir hekimdir. Hastalarının iyileşme sürecine tanık olmak, onları yönlendirmek, sorunlarıyla baş edebileceklerini görmek hekimlik vasfını gururla ve mutlulukla taşımasında önemli rol oynuyor.

  3. Kaliteli hizmetin verdiği gönül ve vicdani rahatlık: İyileştirmek için tedavi etmek, tedaviden olumlu sonuç alabilmek için çalışmak; kaliteli hizmetin ilkeleridir. Çünkü ancak doğru hizmetin verdiği vicdani rahatlık faaliyetlere devam edilmesini sağlar.

  4. Problemlerin çözümünde problemle yüzleşme becerisi: Hem hastanın hem de hekimin problemle yüzleşmede azimli olması lazım. Problemle ne kadar çabuk yüzleşme imkânı olursa, problemin kaynağını bulmak ve problemi çözmek o kadar kolay ve çabuk olur.

  5. Problemlerin çözümünde hastayla empati kurabilme yeteneği: Hekimin hastayı 'anlaması' lazım. Bu durum ise hekimin empati kurabilme gücüne ve yeteneğine bağlıdır. Empati kurma gücü ve yeteneği yüksek olan hekim hastasının durumuna daha kısa sürede daha doğru bir şekilde vakıf olur. Dolayısıyla hasta sorunlarının çözümünde daha kısa sürede olumlu sonuçlara ulaşması mümkün olur.

© 2012 Konya Terapi | konyaterapi.com | kelebekterapisi.com | akupunkturlife.com | cinseltedavi.net | lineadanismanlik.com | terapiyans.com